Tijdschema EK atletiek 2018 in Berlijn

door 28 jul, 2018Hardloopnieuws0 Reacties

Select 2022 - 2Select 2022 - 2

Maandag 6 augustus is het zo ver, dan beginnen de EK atletiek in Berlijn, de EK atletiek worden gehouden van 6 tot en met 12 augustus 2018.

RunningPlus heeft hieronder een tijdschema van de WK Atletiek onder elkaar gezet, zo weet je precies wat wanneer is en hoef je niks te missen.

(Bekijk je het op je mobiel, kantel deze even om heel het schema goed te kunnen bekijken!).

Dag en tijd

Onderdeel

Ronde

Geslacht

Maandag 6 augustus (kwalificatiedag)

16:05 kogelslingeren Q (A)  mannen
16:30 100 meter R1  mannen
16:35 verspringen Q  mannen
17:05 400 meter horden R1  mannen
17:30 kogelslingeren Q (B)  mannen
17:35 100 meter R1  vrouwen
17:45 kogelstoten Q (A)  mannen
18:55 kogelstoten Q (B)  mannen

Dinsdag 7 augustus

08:35 snelwandelen finale  mannen en vrouwen
09:30 100 meter tienkamp  mannen
09:40 discuswerpen Q (A)  mannen
10:00 400 meter horden R1  mannen
10:10 kogelstoten Q  vrouwen
10:30 verspringen tienkamp  mannen
10:35 400 meter horden R1  mannen
11:05 800 meter R1  vrouwen
11:10 discuswerpen Q (B)  mannen
11:40 3000 meter steeplechase R1  mannen
11:50 kogelstoten tienkamp  mannen
18:30 hoogspringen tienkamp  mannen
18:45 kogelslingeren finale  mannen
19:05 100 meter halve finale  vrouwen
19:05 polsstokhoogspringen Q  vrouwen
19:25 100 meter halve finale  mannen
19:45 400 meter horden halve finale  mannen
20:20 10.000 meter finale  mannen
20:33 kogelstoten finale  mannen
21:00 400 meter tienkamp  mannen
21:30 100 meter finale  vrouwen
21:50 100 meter finale  mannen

Woensdag 8 augustus

09:35 110 meter horden tienkamp  mannen
10:10 100 meter horden R1  vrouwen
10:20 discuswerpen tienkamp (A)  mannen
10:50 200 meter R1  mannen
11:05 hink-stap-springen Q  vrouwen
11:30 400 meter R1  vrouwen
11:40 discuswerpen tienkamp (B)  mannen
12:00 polsstokhoogspringen tienkamp (A)  mannen
12:05 1500 meter R1  mannen
13:00 speerwerpen Q (A)  mannen
13:15 polsstokhoogspringen tienkamp (B)  mannen
14:25 speerwerpen Q (B)  mannen
17:50 speerwerpen tienkamp (A)  mannen
18:25 hoogspringen Q  vrouwen
19:00 speerwerpen tienkamp (B)  mannen
19:05 400 meter horden halve finale  vrouwen
19:30 400 meter halve finale  mannen
19:40 verspringen finale  mannen
19:55 800 meter halve finale  vrouwen
20:09 kogelstoten finale  vrouwen
20:15 200 meter halve finale  mannen
20:20 discuswerpen finale  mannen
20:40 10.000 meter finale  vrouwen
21:35 1500 meter tienkamp  mannen

Donderdag 9 augustus

09:30 discuswerpen Q (A)  vrouwen
10:00 100 meter horden zevenkamp  vrouwen
10:30 verspringen Q  vrouwen
10:50 hoogspringen zevenkamp  vrouwen
10:55 110 meter horden R1  mannen
11:00 discuswerpen Q (B)  vrouwen
11:30 800 meter R1  mannen
12:30 speerwerpen Q (A)  vrouwen
14:00 speerwerpen Q (B)  vrouwen
19:15 kogelstoten finale  vrouwen
19:20 polsstokhoogspringen zevenkamp  vrouwen
19:25 100 meter horden halve finale  vrouwen
19:45 hoopspringen Q  mannen
19:50 400 meter halve finale  vrouwen
20:15 400 meter horden finale  mannen
20:22 speerwerpen finale  mannen
20:30 200 meter zevenkamp  vrouwen
21:05 200 meter finale  mannen
21:20 3000 meter steeplechase finale  mannen
21:50 100 meter horden finale  vrouwen

Vrijdag 10 augustus

10:00 kogelslingeren Q (A)  vrouwen
10:50 verspringen zevenkamp  vrouwen
11:15 polsstokhoogspringen Q  mannen
11:25 200 meter R1  vrouwen
11:30 kogelslingeren Q (B)  vrouwen
12:00 1500 meter R1  vrouwen
12:25 3000 meter steeplechase R1  vrouwen
12:40 hink-stap-springen Q  mannen
12:50 speerwerpen zevenkamp (A)  vrouwen
13:05 4×400 meter R1  mannen
13:40 4×400 meter R1  vrouwen
14:05 speerwerpen zevenkamp (B)  vrouwen
19:10 110 meter horden halve finale  mannen
19:22 hoogspringen finale  vrouwen
19:32 800 meter halve finale  mannen
19:48 200 meter halve finale  vrouwen
20:07 hink-stap-springen finale  vrouwen
20:20 800 meter zevenkamp  vrouwen
20:25 speerwerpen finale  vrouwen
20:50 400 meter horden finale  vrouwen
21:05 400 meter finale  mannen
21:20 800 meter finale  vrouwen
21:35 110 meter horden finale  mannen
21:50 1500 meter finale  mannen

Zaterdag 11 augustus

09:05 20 kilometer snelwandelen finale  vrouwen
10:55 20 kilometer snelwandelen finale  mannen
20:00 hoogspringen finale  mannen
20:05 verspringen finale  vrouwen
20:12 400 meter finale  vrouwen
20:20 discuswerpen finale  vrouwen
20:30 800 meter finale  mannen
20:45 200 meter finale  vrouwen
20:55 5000 meter finale  mannen
21:30 4×400 meter finale  mannen
21:50 4×400 meter finale  vrouwen

Zondag 12 augustus

09:05 Marathon finale  vrouwen
10:00 Marathon finale  mannen
19:10 polsstokhoogspringen finale  mannen
19:20 4×100 meter R1  vrouwen
19:30 kogelslingeren finale  vrouwen
19:40 4×100 meter R1  mannen
19:55 hink-stap-springen finale  mannen
20:00 1500 meter finale  vrouwen
20:15 400 meter horden finale  vrouwen
22:55 5000 meter finale  vrouwen
21:20 4×100 meter finale  vrouwen
21:35 4×100 meter finale  mannen

(Wijzigingen en typefouten voorbehouden)

De NOS zend alles live uit via www.nos.nl en er zal aandacht geschonken worden op tv bij de NOS en Eurosport.

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Makkelijker afvallen met de juiste kennis.


Happy yoga maand abonnement

Lees ook

Pin It on Pinterest