Tijdschema EK atletiek 2022 in München

door 13 aug, 2022Evenementen0 Reacties

SportSport

De EK atletiek vinden plaats van 15 tot en met 21 augustus. RunningPlus heeft hieronder een tijdschema van de EK Atletiek onder elkaar gezet, zo weet je precies wat wanneer is en hoef je niks te missen.

Bekijk je het schema via je telefoon? Kantel dan je scherm om het extra goed te kunnen zien!

Dag 1: maandag 15 augustus

TijdOnderdeelRondeGeslacht
10:00kogelstotenkwalificatie groep Amannen
10:00kogelstotenkwalificatie groep Bmannen
10:05100 meter tienkampmannen
10:25polsstokhoogspringenkwalificatie groep Avrouwen
10:25polsstokhoogspringenkwalificatie groep Bvrouwen
10:30MarathonFinalevrouwen
10:40100 meterseriesmannen
10:50verspringentienkamp groep Amannen
10:50verspringentienkamp groep Bmannen
11:05100 meterseriesvrouwen
11:20kogelstotenkwalificatie groep Avrouwen
11:20kogelstotenkwalificatie groep Bvrouwen
11:30MarathonFinalemannen
12:10verspringenkwalificatie groep Amannen
12:10verspringenkwalificatie groep Bmannen
12:40kogelstotentienkamp groep Amannen
12:40kogelstotentienkamp groep Bmannen
18:15discuswerpenkwalificatie groep Avrouwen
18:30hoogspringentienkamp groep Amannen
18:30hoogspringentienkamp groep Bmannen
19:00400 meterseriesmannen
19:25discuswerpenkwalificatie groep Bvrouwen
19:35400 meterseriesvrouwen
20:05hink-stap-springenkwalificatie groep Amannen
20:05hink-stap-springenkwalificatie groep Bmannen
20:151500 meterseriesmannen
20:38kogelstotenFinalevrouwen
20:58kogelstotenFinalemannen
21:15400 metertienkampmannen
21:4810.000 meterFinalevrouwen

Dag 2: dinsdag 16 augustus

TijdOnderdeelRondeGeslacht
08:3035 km snelwandelenFinalemannen
08:3035 km snelwandelenFinalevrouwen
09:05110 meter hordentienkampmannen
09:35110 meter hordenseriesmannen
09:50discuswerpentienkamp groep Amannen
09:50verspringenkwalificatie groep Avrouwen
09:50verspringenkwalificatie groep Bvrouwen
10:151500 meterseriesvrouwen
10:55discuswerpentienkamp groep Bmannen
11:30polsstokhoogspringentienkamp groep Amannen
11:403000 meter steeplechaseseriesmannen
12:15kogelslingerenkwalificatie groep Avrouwen
12:25400 meterhalve finalemannen
12:30polsstokhoogspringentienkamp groep Bmannen
13:00400 meterhalve finalevrouwen
13:30kogelslingerenkwalificatie groep Bvrouwen
18:30speerwerpentienkamp groep Amannen
18:35hoogspringenkwalificatie groep Amannen
18:35hoogspringenkwalificatie groep Bmannen
19:30speerwerpentienkamp groep Bmannen
20:05100 meterhalve finalemannen
20:27verspringenFinalemannen
20:35100 meterhalve finalevrouwen
20:55discuswerpenFinalevrouwen
21:085.000 meterFinalemannen
21:351500 metertienkampmannen
22:15100 meterFinalemannen
22:25100 meterFinalevrouwen
GezondheidGezondheid

Dag 3: woensdag 17 augustus

TijdOnderdeelRondeGeslacht
09:35kogelslingerenkwalificatie groep Amannen
10:30100 meter hordenzevenkampvrouwen
10:50kogelslingerenkwalificatie groep Bmannen
11:05400 meter hordenseriesmannen
11:35hoogspringenzevenkamp groep Avrouwen
11:35hoogspringenzevenkamp groep Bvrouwen
11:40400 meter horden400 meter hordenvrouwen
12:20discuswerpenkwalificatie groep Amannen
12:35hink-stap-springenkwalificatie groep Avrouwen
12:35hink-stap-springenkwalificatie groep Bvrouwen
13:35discuswerpenkwalificatie groep Bmannen
19:49kogelstotenzevenkamp groep Avrouwen
19:49kogelstotenzevenkamp groep Bvrouwen
20:00polsstokhoogspringenFinalevrouwen
20:15hink-stap-springenFinalemannen
20:30110 meter hordenhalve finalemannen
21:00kogelslingerenFinalevrouwen
21:10200 meterzevenkampvrouwen
21:43400 meterFinalemannen
22:02400 meterFinalevrouwen
22:22110 meter hordenFinalemannen

Dag 4: donderdag 18 augustus

TijdOnderdeelRondeGeslacht
09:00speerwerpenkwalificatie groep Avrouwen
09:203000 meter steeplechaseseriesvrouwen
09:25verspringenzevenkamp groep Avrouwen
09:25verspringenzevenkamp groep Bvrouwen
10:10800 meterseriesmannen
10:15speerwerpenkwalificatie groep Bvrouwen
10:45800 meterseriesvrouwen
10:50polsstokhoogspringenkwalificatie groep Amannen
10:50polsstokhoogspringenkwalificatie groep Bmannen
11:25400 meter hordenhalve finalemannen
11:36speerwerpenzevenkamp groep Avrouwen
11:55400 meter hordenhalve finalevrouwen
12:30200 meterseriesmannen
12:48speerwerpenzevenkamp groep Bvrouwen
13:05200 meterseriesvrouwen
20:05hoogspringenFinalemannen
20:10kogelslingerenFinalemannen
20:13200 meterhalve finalemannen
20:37200 meterhalve finalevrouwen
20:58verspringenFinalevrouwen
21:051500 meterFinalemannen
21:255000 meterFinalevrouwen
21:55800 meterzevenkampvrouwen
SportSport

Dag 5: vrijdag 19 augustus

TijdOnderdeelRondeGeslacht
10:004×100 meter estafetteseriesmannen
10:00speerwerpenkwalificatie groep Amannen
10:05hoogspringenkwalificatie groep Avrouwen
10:05hoogspringenkwalificatie groep Bvrouwen
10:254×100 meter estafetteseriesvrouwen
10:50800 meterhalve finalevrouwen
11:104×400 meter estafetteseriesmannen
11:15speerwerpenkwalificatie groep Bmannen
11:404×400 meter estafetteseriesvrouwen
20:20discuswerpenFinalemannen
20:27800 meterhalve finalemannen
20:451500 meterFinalevrouwen
20:55hink-stap-springenFinalevrouwen
21:003000 meter steeplechaseFinalemannen
21:20200 meterFinalemannen
21:45400 meter hordenFinalevrouwen
22:00400 meter hordenFinalemannen
22:22200 meterFinalevrouwen

Dag 6: zaterdag 20 augustus

TijdOnderdeelRondeGeslacht
08:3020 km snelwandelenFinalemannen
10:1520 km snelwandelenFinalevrouwen
20:05polsstokhoogspringenFinalemannen
20:15800 meterFinalevrouwen
20:25speerwerpenFinalevrouwen
20:43100 meter hordenseriesvrouwen
21:154×400 meter estafetteFinalemannen
21:454×400 meter estafetteFinalevrouwen
22:133000 meter steeplechaseFinalevrouwen

Dag 7: zondag 21 augustus

TijdOnderdeelRondeGeslacht
19:05hoogspringenFinalevrouwen
19:10100 meter hordenhalve finalevrouwen
19:40800 meterFinalemannen
19:50speerwerpenFinalemannen
20:0010.000 meterFinalemannen
20:45100 meter hordenFinalevrouwen
21:124×100 meter estafetteFinalemannen
21:224×100 meter estafetteFinalevrouwen

(Wijzigingen en typefouten voorbehouden)

De EK atletiek is op meerdere kanalen te volgen zoals bij de NOS (tv en online), BBC, Eurosport (en de Eurosport app) en op de Belgische tv.

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Practice Happy Yoga

Practice van Happy with Yoga is een online Yoga platform met honderden Yogalessen en cursussen in verschillende stijlen, lengtes en intensiteit. Je kunt hierdoor overal, altijd en onbeperkt je practice doen! We noemen het voor het gemak even ‘De Netflix van de Yoga’.
Happy yoga maand abonnement

Lees ook

Pin It on Pinterest